Тема: Футзал
Показать сообщение отдельно
Старый 19.04.2017, 12:11   #4
Супер Модератор
 
Аватар для ВВ
 
Регистрация: 22.02.2016
Адрес: Ukraine
Родина:
Сообщений: 13,090
Сказал(а) спасибо: 18,276
Поблагодарили 18,699 раз(а) в 10,358 сообщениях
Репутация: 56107
Отправить сообщение для ВВ с помощью ICQ Отправить сообщение для ВВ с помощью AIM Отправить сообщение для ВВ с помощью MSN Отправить сообщение для ВВ с помощью Yahoo Отправить сообщение для ВВ с помощью Skype™
По умолчанию

СЕРГІЙ ПІДДУБНИЙ: «ТОЧКОВЕ ПІДСИЛЕННЯ ЗРОБИТЬ НАС КОМАНДОЮ ІНШОГО КАЛІБРУ»

Головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» поділився із журналістами газети «Рівне Вечірнє» враженнями від виступів команди упродовж сезону 2016-2017 та сподіваннями на майбутнє.

— Сергію, як гадаєте, нинішня команда має перспективу?
— Яким буде «Кардинал» у новому сезоні, звісно, залежатиме від фінансування. Як на мене, то «точкове» підсилення дозволило б зробити нас командою зовсім іншого калібру.

— Були матчі упродовж сезону, якими можете пишатися, а про які краще забути?
— Соромитися нам немає за що. Так, спочатку нам бракувало зіграності. Але згодом ми виглядали пристойно проти усіх суперників, і проти «Локомотива», і проти «ХІТа», і проти інших. Зізнаюсь, думав, буде гірше. На жаль, серйозною для нас проблемою стала воротарська позиція. Травми переслідували Юру Свинарчука, який за сезон виріс у хорошого голкіпера. Микола Дурбан на фініші зламав носа і теж вже не зміг зіграти на повну силу.

— Не прикро, команда тільки розігралася і вже завершення сезону?
— У нас нова команда. До моїх вимог готовими були лише Басич, Новак та Кручок. Упродовж сезону довелося пробувати різні варіанти гри. Лише після Нового року до хлопців прийшло хоч якесь розуміння, чого я від них вимагаю. Але роботи ще непочатий край.
__________________
Дякую Богу,що я не москаль
Правила форуму

ВВ вне форума   Ответить с цитированием